Doświadczenie zawodowe

Do tej pory

Już na studiach odbyłam staże w dwóch najważniejszych ośrodkach psychiatrycznych w Łodzi (Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych przy ul. Aleksandrowskiej, Klinika Psychiatryczna przy ul. Czechosłowackiej).

Zaraz po ukończeniu studiów rozpoczęłam pracę w Poradni Zdrowia Psychicznego w szpitalu MSW w Łodzi, gdzie przepracowałam równo 10 lat. W PZP zajmowałam się pomocą psychologiczną, psychoterapią oraz diagnozą. Konsultowałam też i wspierałam pacjentów na oddziałach szpitalnych. Rekrutowałam również kandydatów do pracy w służbach mundurowych (Policja, Państwowa Straż Pożarna, Służba Więzienna, Straż Graniczna, Biuro Ochrony Rządu). Pełniłam funkcje koordynatora zespołu psychologów oraz kierownika ds etyki na terenie szpitala. Przez 8 lat prowadziłam grupę wsparcia dla trzeźwiejących alkoholików.

Dodatkowo pracowałam z pacjentami przewlekle chorymi w Fundacji Osób ze Stwardnieniem Rozsianym „Serce”, byłam psychologiem i szkoleniowcem zespołu łódzkiego oddziału Caritas, prowadziłam zajęcia z zakresu komunikacji, stresu, uzależnień, asertywności na studiach podyplomowych w WSHE (dziś AHE) oraz dla Państwowej Straży Pożarnej.

Aktualnie

Od kilku lat prowadzę prywatną praktykę w zakresie szeroko rozumianej pomocy psychologicznej i psychoterapii Pomoc psychologiczna i psychoterapia. Jestem ekspertem w Centrum Rozwoju Holis oraz w serwisie Sympatia.   Natomiast ze względu na realizowanie się aktualnie również w roli mamy, w serwisie randkowym jestem ostatnio zdecydowanie mniej aktywna. Jestem współautorką Testu Doboru Partnerskiego dla Kochaj.pl i SympatiaPlus. Piszę i pisałam artykuły dla takich portali jak: Sympatia.pl, SympatiaPlus.pl, Kochaj.pl, onet.pl, Iwoman.pl, hellozdrowie.pl, Natemat, magazyn medyczny Dovemed. Moje komentarze pojawiały się w takich magazynach jak: Zwierciadło, Pani, Twój styl, Well, Magazyn Polityki Ja My Oni, Newsweek, Wysokie Obcasy, Forbes Woman, Shape, Pani Domu. Współpracuję z radiem (Polskie Radio Łódź, Radio Tokfm, Polskie Radio Program Czwarty, Radio Parada) i telewizją (TVP1, TVP2, TVN, TVN Style, Telewizja Polsat, telewizja Łódź, telewizja Toya). Współtworzę Seans Psychologiczny – miejsce stworzone z pasji do filmów i psychologii. W ramach tej działalności recenzujemy filmy pod kątem zaprezentowanych w nich mechanizmów psychologicznych oraz prowadzimy spotkania psychoedukacyjne połączone z projekcją filmu. Współpracujemy z innym filmowo-psychologicznym projektem, tj. Filmoterpią, stworzoną przez psycholożkę i dziennikarkę Martynę Harland.